top of page

O naszym zespole

Personal Portrait

Świadczymy usługi w obszarze mental healht od ponad 25 lat.

Instytut Psychoterapii MindMed działa od 1993 roku zapewniając wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne klientom. Pomagamy zapewnić naszym pacjentom równowagę w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym pomagając w u poraniu się z rosnącymi oczekiwaniami w pracy, poprawiając komunikację w związku, redukując poziom stresu i niepokoju, pomagając w przejściu na zdrowy tryb życia, podjąć działania zmierzające do ustabilizowania finansowego, zapewniania poczucia przynależności, osiąganiu własnych celów i mindfulness.

 

Dzięki oparciu naszej pracy o licencjonowanych psychoterapeutów możemy zapewnić Państwu pomoc w codziennych wyzwaniach jak, a kryzysowych sytuacjach zapewnimy Państwu profesjonalną pomoc lecząc stany depresji, ataki paniki, zaburzenia nerwicowe, uzależnienia i inne problemy z obszaru mental health. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc przy każdym wyzwaniu i w każdym problemie.

Nasi pracownicy

Zespół i wsparcie

"W MindMed znalazłam zespół, wspaniałych doświadocznych psychoterapeutów, z którymi możliwy jest wspólny rozwój, uczestniczę w cyklu szkoleń, superwizji szkoleniowych i stale rozwijam się stając się lepszym psychoterapeutą. Zależało mi na tym, aby trafić do miejsca w którym wszyscy będziemy się znać, będzie możliwy rozwój i otrzymałam wsparcie i elastyczność, która pomaga mi w codziennej pracy."

Anna Szulc-Rudzińska

Psychoterapauta psychodynamiczny i systemowy

Jeśli jesteś psychoterapeutą dołącz do nas

Nasz zespół psychoterapeutów

Poznaj zespół

Szymon_Wierciński_5_(1).jpg

dr Szymon Wierciński

  • Grey LinkedIn Icon

CEO MindMed Instytut

Assistant Professor ALK

Darius z Milewski

  • Grey LinkedIn Icon

Co-founder MindMed

Karolina Makara

  • Grey LinkedIn Icon

COO MindMed Insytut

Marta_Wiercińska.jpeg

Marta Wiercińska

  • Grey LinkedIn Icon

Co-founder MindMed

Superwizor, psychoterapeuta

bottom of page